26.06.2016

Wakacje!


Wiem wiem, Ameryki nie odkryłam ale nie mogłam tu o tym nie napisać. Tak jest, wakacje już są rzeczywistością!
Jakoś tak wyszło, że nie wywołały u mnie w tym roku wybuchu radości, chyba robię się już stara.
Jak mi się widzi to lato? Cieszmy się cudownymi terenami spacerowymi, biegajmy, pracujmy nad naszą relacją, umawiajmy się częściej na spacery z towarzystwem żeby całkiem nie zdziczeć. Mam nadzieję na powrót do poważnego obi z Sonią, jak zbiorę się do kupy i przemyślę to co mam w głowie to napiszę plan treningowy na wakacje (tym bardziej że mam pewną ambitną wizję tej jesieni). Gdzieś w międzyczasie szykują się grupowe treningi, seminarium IPOwe z Kermitem i obóz obediencowy z Sonią. A i koniecznie muszę robić więcej zdjęć! :)


16 komentarzy:

 1. Psie blogi ociekają wakacjami, ale udanych wakacji! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawych i udanych wakacji :)) dużżo odpoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypoczywajcie i bawcie się dobrze! Trzymam kciuki za wszystkie plany :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie cieszę się na wakacje. Z czego się cieszyć, matura coraz bliżej...
  Życzę Ci, aby wszystkie Wasze plany spełniły się z nawiązką!

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie także nie było wybuchu radości z okazji wakacji. Niby są 2 miesiące wolnego, niby można coś porobić z psem ale jest za gorąco ! Spacer o 7 najpóźniej bo od 8 temperatura sięga aż 20 stopni w cieniu.
  Biegać też nie można, no bo duszno.
  Życzymy udanych wakacji i spełnienia wszystkich planów.

  Pozdrawiamy
  Biały Krukk

  OdpowiedzUsuń
 6. Udanych wakacji :) Ja również mam w planie porządnie wziąć się za obi, tym bardziej, że już pierwszego dnia wakacji 25.06 pojechaliśmy na seminarium, które dało mi mega motywację i wiedzę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Udanych wakacji!
  Pozdrawiam,
  goldenowelove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Miłych wakacji życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno wakacje będą udane!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę mega tego wyjazdu ja sama odliczam dni do naszego urlopu. Jeszcze zostało nam około 150 dni bo jedziemy pod koniec lipca. Myśleliście może o ubezpieczeniu turystycznym? Mnie koleżanka ostatnio o tym wspomniała i zaczęłam myśleć poważnie. Nawet na https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-turystyczne/kalkulator/ znalazłam kalkulator ubezpieczeń turystycznych i sprawdzałam sobie ile to ubezpieczenie będzie nas kosztować. Myślę, że tak niewielka cena jest warto większego komfortu podróży. Jak uważacie?

  OdpowiedzUsuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...