26.06.2016

Wakacje!


Wiem wiem, Ameryki nie odkryłam ale nie mogłam tu o tym nie napisać. Tak jest, wakacje już są rzeczywistością!
Jakoś tak wyszło, że nie wywołały u mnie w tym roku wybuchu radości, chyba robię się już stara.
Jak mi się widzi to lato? Cieszmy się cudownymi terenami spacerowymi, biegajmy, pracujmy nad naszą relacją, umawiajmy się częściej na spacery z towarzystwem żeby całkiem nie zdziczeć. Mam nadzieję na powrót do poważnego obi z Sonią, jak zbiorę się do kupy i przemyślę to co mam w głowie to napiszę plan treningowy na wakacje (tym bardziej że mam pewną ambitną wizję tej jesieni). Gdzieś w międzyczasie szykują się grupowe treningi, seminarium IPOwe z Kermitem i obóz obediencowy z Sonią. A i koniecznie muszę robić więcej zdjęć! :)


19 komentarzy:

 1. Psie blogi ociekają wakacjami, ale udanych wakacji! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawych i udanych wakacji :)) dużżo odpoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wypoczywajcie i bawcie się dobrze! Trzymam kciuki za wszystkie plany :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie cieszę się na wakacje. Z czego się cieszyć, matura coraz bliżej...
  Życzę Ci, aby wszystkie Wasze plany spełniły się z nawiązką!

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie także nie było wybuchu radości z okazji wakacji. Niby są 2 miesiące wolnego, niby można coś porobić z psem ale jest za gorąco ! Spacer o 7 najpóźniej bo od 8 temperatura sięga aż 20 stopni w cieniu.
  Biegać też nie można, no bo duszno.
  Życzymy udanych wakacji i spełnienia wszystkich planów.

  Pozdrawiamy
  Biały Krukk

  OdpowiedzUsuń
 6. Udanych wakacji :) Ja również mam w planie porządnie wziąć się za obi, tym bardziej, że już pierwszego dnia wakacji 25.06 pojechaliśmy na seminarium, które dało mi mega motywację i wiedzę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Udanych wakacji!
  Pozdrawiam,
  goldenowelove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Miłych wakacji życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno wakacje będą udane!

  OdpowiedzUsuń
 10. Same wakacje ze zwierzakami jest o wiele ciężej zorganizować, ale oczywiście jest to możliwe. Ja zawsze jak wyjeżdżamy z naszym psem wykupuję dodatkowe ubezpieczenie turystyczne, gdyż nigdy nie wiem co może się wydarzyć. Tym bardziej, że przy pomocy https://kioskpolis.pl/kalkulator-turystyczny/ w bardzo prosty i szybki sposób mogę znaleźć odpowiednią dla mnie polisę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Przed wakacjami warto wykupić ubezpieczenie mieszkania i tutaj będzie pomocny taki ranking polis mieszkaniowych https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ranking

  OdpowiedzUsuń
 12. Taki wypad z psami to musi być wydarzenie! Domyślam się, że jeździcie samochodem, więc podstawa to wykupienie dobrego OC, można np. na 3 miesiące tylko wakacyjny wypad:
  https://ubezpieczamy-auto.pl/ubezpieczenie-oc-na-3-miesiace/

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja na wakacje zawsze kupuje porządne ubezpieczenie podróżne z https://rankomat.pl/kalkulator/ubezpieczenia-turystyczne/ bo dzięki temu mogę wypoczywać w spokoju i cieszyć się urlopem.

  OdpowiedzUsuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...