11.10.2016

Recenzje: gryzaki od e-pies.eu


e-pies.eu - sklep z naturalnymi, ekologicznymi gryzakami. 
Według moich psów, te suszki to najprzyjemniejszy produkt jaki testowaliśmy :). Moje zdanie co do tej przyjemności jest... troszkę odmienne. Ale chyba moje zdanie tutaj mało się liczy. 


W sklepie mamy do wyboru masę różnych rodzajów smakołyków, m. in. wieprzowych, wołowych, rybnych, z baraniny, koniny, dziczyzny itd. Wszystko naturalnie, produkowane bez dodatku konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku. Możemy bez obaw podawać je naszym psom.

Otrzymaliśmy do zrecenzowania pokaźną paczkę, a w niej:
- noga sarny
- przełyk wołowy
- płuca wołowe
- wymiona wołowe
- ogon wieprzowy
- ścięgna Achillesa 
- ścięgna karkowe 
- tchawica wołowa
- jądra wołowe
- cukierek z ogonówką
- śledzie bałtyckie
- uszy środkowe 
- żwacze wołowe
- jelita wieprzowe


Jaka różnorodność :). E-pies się bardzo postarał i zadbał żeby testerzy nie mieli nudno. 

Duży plus należy się za sposób pakowania. Szczelna, gruba folia, tak zamknięte gryzaki możemy przechowywać 6 tygodni od daty zakupu. Porcje w woreczkach są małe - przy moich psach do zużycia na raz. Bardzo dobrze, bo ciężko byłoby przechowywać intensywnie śmierdzące smaczki po rozpakowaniu z folii.

Taka forma smakołyka jest idealna do zajęcia psa na jakiś czas, np. do gryzienia w klatce, do odwrócenia uwagi psa kiedy przychodzą goście, kiedy musimy wyjść na chwilę a pies jeszcze nie umie zostawać sam.
Gryzaki zawierają witaminy, białko, tłuszcz, błonnik, minerały. Psy kochają gryźć, rzuć, przeżuwać, i uwielbiają takie śmierdziele. Bilans jest taki - psy są zachwycone, a dodatkowo jedzą coś zdrowego :).
Według mnie - najlepsza forma urozmaicenia psiej diety. A sklep z takim wyborem suszonych gryzaków to genialny pomysł.

Podsumowując:
+ psy kochają!
+ żadnej chemii, tylko suszenie
+ najzdrowsza opcja smakołyku
+ zajmują psa na długi czas
+ szczelnie pakowane w wygodne porcje

3 komentarze:

  1. Bardzo lubię te wszystkie sarnie i jelenie nogi - faktycznie jest to jedyny smakołyk, który jest w stanie na dłużej zajać Gambita, bo np. uszy i inne takie znikają w 3 minuty. Gorzej, że psa może po takiej przyjemności trochę zatykać, więc nie można mu jej fundować zbyt często (przynajmniej moje zwierzę tak ma). Niezmienia to faktu, że zawsze jak mam okazję to kupuję takie smakowitości. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Stwierdziłam że przepisywanie cen nie ma sensu, bo dużo tego ;). Wszystko jest na stronie sklepu - http://www.e-pies.eu/

      Usuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...