26.12.2016

Jak nam mijają święta

Głównie po prostu tak:


Czyli cieszę się tym że mam w końcu wolny czas i wykorzystuję go dla moich psów, jak najbardziej aktywnie. Codziennie rano wychodzę z psami biegać, popołudniami robimy treningi obi. Do tego w ciągu ostatnich 3 dni na koncie mamy już dwa ponad 10 km spacery z naszymi niezastąpionymi towarzyszami włóczenia się po błocie na łąkach - Markiem i Mafem. 
A jutro przyjeżdża do nas na prawie tydzień Ewa i Mamba - w końcu! nasza trójka nie może się doczekać żeby was poznać dziewczyny :).

Kończy się ten dziwny rok... piszę obszerne podsumowanie, jeszcze chwila i klikę przycisk "opublikuj". Ostrzegam że to będzie post-tasiemiec. 

5 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako, że jestem fanką "dzikich" nut to muszę stwierdzić, że podkład do filmiku jest genialny!
  U nas może nie jest aż tak aktywnie, ale kilka razy dziennie staram się zrobić 5-cio minutowy trening z Goyą, a czasem nawet coś nagrać i wrzucić na insta.. Ale Wam za to idzie świetnie!
  Czekam na tego tasiemca :D

  OdpowiedzUsuń
 3. My też bardzo aktywnie, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny filmik :) my również czas wolny spędzamy bardzo aktywnie. Staramy sie duzo biegać co nam jak narazie wychodzi :)
  Życzę udanego sylwestra i sukcesów z pupilami

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny filmik! Cudowne psy, genialnie współpracują :) Zapraszam do obejrzenia i zaobserwowania mojego bloga: mojamalina.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...