2.07.2017

8 lat z Sonią

Mój pierwszy pies. Pies od którego zaczęło się wszystko. Pies w którego włożyłam tyle siebie, tyle mojej pracy. Tyle razy powtarzałam że się nie poddam, że niemożliwe jest możliwe jeśli bardzo tego chcę.
Jest daleka mojemu ideałowi psa. Jest mało inteligentna, samolubna i interesowna. Żyje w swoim świecie. Nie jest psem urodzonym do sportu, nie jest psem z naturalną potrzebą współpracy i zadowolenia człowieka. Nie było mi z nią nigdy łatwo, ale to dzięki niej tyle się nauczyłam i narodziła się we mnie taka pasja.

You can throw your hands up
you can beat the clock
you can move a mountain
you can break rocks
you can be a master
don’t wait for luck
dedicate yourself and you gonna find yourself
standing in the Hall of Fame...


Jutro minie 8 lat od jej adopcji. Jedyne co mogę powiedzieć - dziękuję za nią. 
Życzę Ci Soniu: zostań taka jaka jesteś, jak najdłużej!

5 komentarzy:

 1. Przez te lata udało wam się naprawdę wiele osiągnąć, a jeszcze wiele lat przed Wami :) Widać, że wasza więź jest bardzo silna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Was obojga! Zgadzam się z poprzedniczką - udało Wam się sporo osiągnąć! Życzę kolejnych ośmiu lat! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe jest to, ile włożyłaś i wkładasz w tą współpracę miłości i cierpliwości. Ten pierwszy pies zawsze będzie tym najważniejszym, dzięki któremu wszystko inne tak się potoczyło. Życzę Wam wspaniałego dalszego bycia razem <3.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego!
  Sonia jest prześliczna, mądra i cudowna! Dużo osiągłyście przez te 8 lat. Uważam, że tworzyciee zgrany team. Filmik cudowny.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...