Przejdź do głównej zawartości

szkolenia


Kursy, treningi i seminaria u nas w PROSPEKCIE! 
Dysponuję ogrodzonym placem treningowym. Mieści się w miejscowości Firlej (lubelskie, powiat Lubartowski), przy ul. Łąkowej. Mapka - https://goo.gl/maps/3vGUxP8Rjgk.
Jestem elastyczna i mogę również dojeżdżać do kursantów (za zwrot kosztów dojazdu jeśli dalej, wszystko do dogadania). Treningi codziennego posłuszeństwa, szkolenia ze szczeniakami i innymi psami które potrzebują socjalizacji odbywają się zazwyczaj w różnych miejscach, w formie spacerów. Zależy mi aby psy uczyły się skupienia na właścicielu w sytuacjach życia codziennego, a nie prawie sterylnych warunkach na poznanym placu. Wszystkie kursy jak dotąd prowadzę indywidualnie (nie grupowo). 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


S E M I N A R I A :

w planach: 

odbyły się: 


*  *  *

T R E N I N G I : 

- socjalizacja szczeniaków
- posłuszeństwo codzienne
- fundamenty sportów
- obedience: podstawy i przygotowanie do klas 0, 1, egzaminu PT1
- dogfrisbeeKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak cattle dog zmienił moje podejście do obedience

Wiecie co?  Cattle dog nie nadaje się do obedience. kropka.  Słuchałam to od ich właścicieli którzy z nimi trenują, czytałam teksty jak te do których linki wrzucam na końcu (wszystkim zainteresowanym rasą bardzo bardzo polecam). A mimo wszystko, wtedy kiedy bardzo mi zależało na tym sporcie, uparcie szukałam dla siebie szczeniaka acd. I wiecie co jeszcze? Kurde, zrobiłabym to jeszcze raz!

Bieganie z psami

Bieganie to od jakiegoś czasu jedna z moich ulubionych form spędzania czasu z psami. I jedna z moich ulubionych form spędzania czasu z sama sobą....

Piszę ten tekst w oparciu o moje własne doświadczenia. Nigdy nie biegałam wyczynowo, nie mam fachowej wiedzy w tym kierunku, dlatego nie traktujcie tego co piszę jak wypowiedzi eksperta w temacie. Startowałam w 3 dogtrekkingach, ostatnio 2 lata temu i na razie nie planuję żadnego. Sama startowałam w jednym miejskim biegu na 10 km i też nie mam parcia żeby zgłaszać się na kolejny, ale kiedyś na pewno jeszcze to zrobię, bo to było całkiem fajne. A piszę ten post żeby opowiedzieć Wam od czego u mnie się zaczęło, jak to się stało że tak mi się spodobało, jak to wygląda u mnie teraz. Może żeby trochę żeby Was zachęcić i dać Wam kilka rad, jak to robić żeby było bezpiecznie i miło.

Recenzje: karma Ontario

Nasze ostatnie testy dla tegorocznego Top for Dog'a. Otrzymaliśmy karmę Ontario w dwóch wersjach: Kermit testował Ontario Adult Large 7 Fish & Rice, Sonia natomiast Ontario Senior Mini Lamb & Rice. Paczka od Ontario była dla nas lekką niespodzianką. Firma sama dopasowała rodzaj karmy do moich psów. W przypadku Kermita trafili idealnie - duży pies z wrażliwym układem pokarmowym, w związku z tym nieuczulająca rybka. Dla Soni dostałam wersję Senior Mini - ja mojej Małej Czarnej jeszcze nie uważam za seniorkę, ale nie ma co się oszukiwać, według standardów wiekowych jest już na granicy ;).