16.09.2016

Recenzje: Chuckit! Hydro Squeeze


Lato dobiega końca, cieszymy się ostatnimi ciepłymi dniami. Na pożegnanie lata, na naszym blogu recenzja tegorocznej nowości - Chuckit! Hydro Squeeze, czyli piłka do wodnych zabaw.

Testowaliśmy rozmiar L. Miała być głównie przeznaczona dla Kermita, jednak Sonia świetnie daje sobie z nią radę. To dzięki nieregularnej budowie zabawki, nawet mały pyszczek może ją wygodnie chwycić.Piłka jest złożona z dwóch części - gumowa na zewnątrz, a w środku wypełnienie z pianki obszytej materiałem. Ta wewnętrzna część nasiąka wodą i podczas zabawy pies ma frajdę z wyciskania tej wody z zabawki. Bardzo dobrze unosi się na wodzie, jest widoczna dla psa i łatwa do wyłowienia.
Ogólnie pomysł na chlapiącą piłkę nowy i dosyć ciekawy :). Ja mam tylko zastrzeżenie, że gdyby mój pies bawił się często w wodzie to nie chciałabym żeby dużo tej wody połykał, a taki może być skutek używania takiej piłki. Jednak od czasu do czasu jako zabawka specjalna - czemu nie ;). To też bardzo fajne rozwiązanie dla osób posiadających basen w ogrodzie - dodatkowy sposób na chłodzenie psa w upalne dni.
Na początku byłam trochę zawiedziona, piłka sprawiała pierwsze wrażenie mało solidnej. Jednak w praktyce się zrehabilitowała - dzielnie znosi wszelkie memłanie i nie widać żadnych uszkodzeń. Kermit jest maniakiem podgryzania i 'ciumkania' piłeczek. Chuckit'ka od razu mu się spodobała, można ją gryźć i zasycać - miłość gwarantowana!


Poza tym głównym zastosowaniem, Chuckit Hydro nieźle sprawdza się do zwykłego aportowania. Jedynie nie odbija się, ale psiaki i tak są zachwycone tą zabawką.
Nie brudzi się też specjalnie, łatwo utrzymać ją w czystości. Jedynie chłonne wypełnienie dosyć długo schnie.Chuckit Hydro Squeeze kupicie w sklepie Pet Supplies - http://store.petsupplies.pl/chuckit/222_hydrosqueeze.html. Cena rozmiaru L to 35 zł

Podsumowując:
+ bardzo fajna piłka do gryzienia
+ dobrze unosi się na wodzie, świetna do aportowania
+ dodatkowy sposób na chłodzenie psa w upalne dni
+ Sonia i Kermit potwierdzają fajność zabawki :)


2 komentarze:

  1. Idealny ma kolor, łatwa do znalezienia przez psa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mówi się że pomarańcz nie idzie w parze z niebieskim, a mi się to połączenie kolorków podoba, żałuje tylko że nie ma S'ki.

    OdpowiedzUsuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...