Przejdź do głównej zawartości

Recenzje: gryzaki od e-pies.eu


e-pies.eu - sklep z naturalnymi, ekologicznymi gryzakami. 
Według moich psów, te suszki to najprzyjemniejszy produkt jaki testowaliśmy :). Moje zdanie co do tej przyjemności jest... troszkę odmienne. Ale chyba moje zdanie tutaj mało się liczy. 


W sklepie mamy do wyboru masę różnych rodzajów smakołyków, m. in. wieprzowych, wołowych, rybnych, z baraniny, koniny, dziczyzny itd. Wszystko naturalnie, produkowane bez dodatku konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku. Możemy bez obaw podawać je naszym psom.

Otrzymaliśmy do zrecenzowania pokaźną paczkę, a w niej:
- noga sarny
- przełyk wołowy
- płuca wołowe
- wymiona wołowe
- ogon wieprzowy
- ścięgna Achillesa 
- ścięgna karkowe 
- tchawica wołowa
- jądra wołowe
- cukierek z ogonówką
- śledzie bałtyckie
- uszy środkowe 
- żwacze wołowe
- jelita wieprzowe


Jaka różnorodność :). E-pies się bardzo postarał i zadbał żeby testerzy nie mieli nudno. 

Duży plus należy się za sposób pakowania. Szczelna, gruba folia, tak zamknięte gryzaki możemy przechowywać 6 tygodni od daty zakupu. Porcje w woreczkach są małe - przy moich psach do zużycia na raz. Bardzo dobrze, bo ciężko byłoby przechowywać intensywnie śmierdzące smaczki po rozpakowaniu z folii.

Taka forma smakołyka jest idealna do zajęcia psa na jakiś czas, np. do gryzienia w klatce, do odwrócenia uwagi psa kiedy przychodzą goście, kiedy musimy wyjść na chwilę a pies jeszcze nie umie zostawać sam.
Gryzaki zawierają witaminy, białko, tłuszcz, błonnik, minerały. Psy kochają gryźć, rzuć, przeżuwać, i uwielbiają takie śmierdziele. Bilans jest taki - psy są zachwycone, a dodatkowo jedzą coś zdrowego :).
Według mnie - najlepsza forma urozmaicenia psiej diety. A sklep z takim wyborem suszonych gryzaków to genialny pomysł.

Podsumowując:
+ psy kochają!
+ żadnej chemii, tylko suszenie
+ najzdrowsza opcja smakołyku
+ zajmują psa na długi czas
+ szczelnie pakowane w wygodne porcje

Komentarze

  1. Bardzo lubię te wszystkie sarnie i jelenie nogi - faktycznie jest to jedyny smakołyk, który jest w stanie na dłużej zajać Gambita, bo np. uszy i inne takie znikają w 3 minuty. Gorzej, że psa może po takiej przyjemności trochę zatykać, więc nie można mu jej fundować zbyt często (przynajmniej moje zwierzę tak ma). Niezmienia to faktu, że zawsze jak mam okazję to kupuję takie smakowitości. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Stwierdziłam że przepisywanie cen nie ma sensu, bo dużo tego ;). Wszystko jest na stronie sklepu - http://www.e-pies.eu/

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jak cattle dog zmienił moje podejście do obedience

Wiecie co?  Cattle dog nie nadaje się do obedience. kropka.  Słuchałam to od ich właścicieli którzy z nimi trenują, czytałam teksty jak te do których linki wrzucam na końcu (wszystkim zainteresowanym rasą bardzo bardzo polecam). A mimo wszystko, wtedy kiedy bardzo mi zależało na tym sporcie, uparcie szukałam dla siebie szczeniaka acd. I wiecie co jeszcze? Kurde, zrobiłabym to jeszcze raz!

Bieganie z psami

Bieganie to od jakiegoś czasu jedna z moich ulubionych form spędzania czasu z psami. I jedna z moich ulubionych form spędzania czasu z sama sobą....

Piszę ten tekst w oparciu o moje własne doświadczenia. Nigdy nie biegałam wyczynowo, nie mam fachowej wiedzy w tym kierunku, dlatego nie traktujcie tego co piszę jak wypowiedzi eksperta w temacie. Startowałam w 3 dogtrekkingach, ostatnio 2 lata temu i na razie nie planuję żadnego. Sama startowałam w jednym miejskim biegu na 10 km i też nie mam parcia żeby zgłaszać się na kolejny, ale kiedyś na pewno jeszcze to zrobię, bo to było całkiem fajne. A piszę ten post żeby opowiedzieć Wam od czego u mnie się zaczęło, jak to się stało że tak mi się spodobało, jak to wygląda u mnie teraz. Może żeby trochę żeby Was zachęcić i dać Wam kilka rad, jak to robić żeby było bezpiecznie i miło.

Recenzje: karma Ontario

Nasze ostatnie testy dla tegorocznego Top for Dog'a. Otrzymaliśmy karmę Ontario w dwóch wersjach: Kermit testował Ontario Adult Large 7 Fish & Rice, Sonia natomiast Ontario Senior Mini Lamb & Rice. Paczka od Ontario była dla nas lekką niespodzianką. Firma sama dopasowała rodzaj karmy do moich psów. W przypadku Kermita trafili idealnie - duży pies z wrażliwym układem pokarmowym, w związku z tym nieuczulająca rybka. Dla Soni dostałam wersję Senior Mini - ja mojej Małej Czarnej jeszcze nie uważam za seniorkę, ale nie ma co się oszukiwać, według standardów wiekowych jest już na granicy ;).