28.02.2017

Wolta

W grudniu pisałam o akcji ze znaezionymi w rowie szczeniakami bez matki. Wszystkie przeżyły, wyrosły na spore kulki pełne energii. Zadeklarowałam się że jeśli zostanie jeden z nich w potrzebie to oferuję tymczas i pomoc w adopcji. Oto ona - jedyna suczka z rodzeństwa Wolta.


Jest u mnie od dwóch tygodni. Miałam już dwa konkretne domy stałe dla niej. Wybrałam ten który okazał się lepszy i teoretycznie dziś jechała by już do niego. Niestety, jak to bywa w życiu, nie wyszło. Ale może to i lepiej w tej sytuacji, bo ludzie nie okazali się tak odpowiedzialni jak wydawali się przez telefon. Szukamy dalej. Wierzę że znajdę dla niej wspaniałego właściciela.

Na początku była niepewna siebie i strachliwa, potrzebowała kilka dni u mnie żeby się otworzyć. Do obcych podchodzi z lekkim dystansem. Uwielbia jeść! Je bardzo dużo i bardzo szybko rośnie. Uwielbia też się bawić, rzuca się od razu na każdy szurany po ziemi szarpak. Chwyt ma bardzo mocny, bardzo mi się podoba pod tym kątem! Na spacerach nie potrzebuje praktycznie smyczy, pilnuje się bardzo blisko mnie. Jest bardzo towarzyska w stosunku do innych psów. Poznała ich już sporo, wszystkie zaprasza do zabawy. 


Ma teraz 3 miesiące, waży około 7 kg. Będzie dosyć dużym psem, może mniej więcej wagi Kermita, tylko pewnie będzie niższa. Album z jej wszystkimi zdjęciami jest na moim profilu na facebooku - https://www.facebook.com/adriana.jaworska/media_set?set=a.1048365778608084.1073741849.100003040152108&type=3

W sprawie adopcji Wolty zapraszam do kontaktu ze mną. Przez mail [w zakładce "kontakt"], wiadomość na moim profilu na fb, albo telefon: 723 093 228. 
Standardowo, z każdym potencjalnym właścicielem muszę porozmawiać, zadać mu pytania, prześwietlić, potem zrobić wizytę przedadopcyjną. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy która zobowiązuje do sterylizacji suczki kiedy dorośnie. Mieszkam w lubelskim, około 40 km od Lublina, można tutaj poznać Woltę. Jednak nasz wolontariat organizuje adopcje na całą Polskę [i nie tylko], pomożemy zorganizować transport do nowego domu jeśli będzie taka potrzeba. 6 komentarzy:

 1. Śliczna sunia! Oby szybko znalazła dom! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego, co piszesz Wolta to naprawdę fajny pies ze sportowym potencjałem. Mam nadzieję, że szybko znajdzie fajny dom. Swoją drogą, podziwiam Cię za ogarnianie trójki na raz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Łał przecudnowyny pies, mam nadzieję że znadzie gody dla niej dom, :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale z niej cudowna suczka. Oby znalazła fajny domek :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Udało się! Wolta pojechała dzisiaj do domu stałego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, to wspaniałe, że ta mała sunia znalazła domek <3

  OdpowiedzUsuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...