14.11.2017

Recenzje: piłka Nerf Dog


Zabawki Nerf są dla mnie zupełnie nowym odkryciem, nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tą firmą. Dzięki sklepowi Fera.pl w nasze łapki wpadła piłka do gryzienia taka jak tutaj: https://fera.pl/nerf-gumowa-pilka-czyszczaca-zeby-l-niebieska-czerwona.html.


Ever jest mistrzem destrukcji... Kilka plastikowych misek, jedna silikonowa, kilka kocyków, kari mata, duży pluszak, dwie gumowe wycieraczki z klatki w samochodzie, kabel od internetu który został wciągnięty przez klatkę [jakie szczęście że nie płynął tam prąd, ale takich kabli nie mam na widoku], no i kilka zabawek do gryzienia które nie były wystarczająco wytrzymałe. Przyszła pora przetestować coś nowego do zajęcia jego szczęk, jak dotąd na dłużej sprawdza się tylko czarna kość Konga. Piłka Nerf służyła do zajęcia dzieciaka kiedy zostaje sam w klatce, albo kiedy pałęta się po domu po powrocie ze spaceru.
Jest trochę ciężka [co dla niektórych psów może być wręcz atutem, ale wiadomo inne może zniechęcać], nie ma nieprzyjemnego zapachu gumy. Szczeniak ją polubił. Nie mam zastrzeżeń co do wytrzymałości zabawki, po kilku tygodniach gryzienia nie zauważyłam na niej żadnych śladów. Szpary w piłce można wypełnić jakąś pastą / serkiem / pasztetem.Może być też używana jako zabawka do aportowania, ale tu wychodzą wady, związane z faktem że nie jest to jej pierwotne przeznaczenie. Jest mało poręczna, ciężka [mamy rozmiar L, z mniejszymi na pewno jest inaczej], i łatwo się brudzi bo w głębokie szpary wpada błoto. Zdecydowanie lepiej sprawdza się w roli gryzaka którym pies może zająć się sam.
Lka jest w sam raz dla średnich i większych psów, dla cattla w sam raz, dla Kermita też. Dla innych są jeszcze do wyboru Mki i Ski. Jest kilka kolorów które sklep wysyła losowo - to troszkę minus dla maniaków lubiących mieć piękne i dopasowane psie zabawki.
Podsumowując:
+ wytrzymała
+ może być wypełniana jedzeniem
+ szczeniakowi się podoba
+ kilka rozmiarów do wyboru
- / + ciężka


Tą i inne zabawki Nerf Dog kupicie na Fera.pl: https://fera.pl/nerf.html
3 komentarze:

  1. No widzę ze to coś dla nas! Dopisuje do zakupowej listy!

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że nie trafiłam na tę recenzję przed zamówieniem piłki. Z tego co piszesz, piłka jest dość twarda, więc ciekawe czy przypodoba się mojemu psu. Pozdrawiam.

    https://kilkagenowwilka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Polecany post

Aport zabawki

Pies zwiewa z szarpakiem po wygraniu go, kładzie się i gryzie fajną piłkę, po złapaniu dysku leeeeci zrobić z nim wielką rundkę dookoł...