Kurs online "Przywołanie" - edycja 2.Jeden z najczęstszych problemów właścicieli psów to nauka przywołania. Jak sprawić, aby nasz pies wracał do nas szybko, zawsze, w różnych rozproszeniach?

...na spacerze zwracał uwagę na nas, a nie tylko zatracał się w środowisku?

...widział swojego przewodnika jako centrum świata?


Z jednej strony, brak przywołania to brak możliwości zaufania psu, spacerowania bez smyczy, trudności z koncentracją, a samo dobre przywołanie częściowo pomaga rozwiązać ogromną ilość różnych behawioralnych problemów.

Z drugiej, wszystkie działania treningowe, które możemy wprowadzić by to przywołanie poprawić, wpłyną również na to, że nasz pies będzie chętniej z nami ćwiczył, chętniej przebywał blisko nas, nie tylko na kanapie, ale też na spacerze.

Kurs wystartuje w październiku, będzie powtórką materiałów z edycji 1. Tym razem planuję dodatkowo możliwość udziału jako czynny uczestnik (na tą edycję tylko 5 osób), który co tydzień uzyska mój feedback do nagrań ze swoich treningów z psem.


DLA KOGO?

Zaplanowałam sobie, żeby w tym kursie zawrzeć rzeczy, które chciałabym, żeby ktoś powiedział mi te 7-9 lat temu. Kiedy już niby interesowałam się szkoleniem psów, miałam psy, ćwiczyłam z nimi, a jednak ciągle coś nie wychodziło i nasze przywołanie kulało. Nie wiedziałam, co jeszcze mogę zrobić, żeby one chętniej do mnie wracały, przecież już dużo je uczyłam, nagradzałam, a z jakiegoś powodu to nie wystarczało...

Tworząc ten kurs chciałam, żeby był skierowany do takich osób, ale też żeby ludzie całkiem zieloni w temacie pracy z psami mogli go zrozumieć i wynieść jak najwięcej dla siebie. Myślę, że mi się udało 😃.


INFO ORGANIZACYJNE: https://www.facebook.com/events/667323718795079

ZAPISY: https://forms.gle/gwWiCi4Vi1SmreSR6 do 22.09.2023.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kermit

Nauka dostawiania do nogi

Dlaczego proste metody w treningu psów nie istnieją